کانال تلگرام مارا حتما دنبال فرمایید.
دانلود انیمیشن میتی کومان

دانلود انیمیشن میتی کومان

کشور:

میتو کومون بر اساس زندگی توکوگاوا میتسوکونی ساخته شده‌است. وی یکی از شخصیت‌های محبوب تاریخ ژاپن است و از او به عنوان فردی شوخ‌طبع و خوش‌مشرب، و یک پزشک و غذاشناس خبره یاد شده‌است.

رضایت کاربران
0% (0 رای)
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

دانلود انیمیشن میتی کومان

دانلود انیمیشن میتی کومان : 

میتو کومون (به ژاپنی: まんが水戸黄門 Manga Mitokōmon) که در ایران با نام سفرهای میتی‌کومان شناخته می‌شود، یک پویانمایی ژاپنی است که توسط شرکت کناک (سازندهٔ پسر شجاع و مسافر کوچولو) ساخته شد.این پویانمایی سال‌ها با دوبلهٔ فارسی از شبکهٔ 2 سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می‌شد.

خلاصه داستان :

پویانمایی میتو کومون بر اساس زندگی توکوگاوا میتسوکونی (1628–1701) ملقب به «میتوکومون» (به ژاپنی: 水戸黄門، تلفظ: Mito Kōmon) ساخته شده‌است. وی یکی از شخصیت‌های محبوب تاریخ ژاپن است و از او به عنوان فردی شوخ‌طبع و خوش‌مشرب، و یک پزشک و غذاشناس خبره یاد شده‌است. میتسوکونی سومین پسر توکوگاوا یوریفوسا، یازدهمین پسر توکوگاوا ایه‌یاسو اولین شوگون خاندان توکوگاوا و آغازگر دوره تاریخی اِدو در ابتدای قرن هفدهم میلادی در ژاپن بود. او در دوره اِدو و زمان حکومت شوگون توکوگاوا ایه‌میتسو، 30 سال حاکم شهر میتو بود و به دلیل داشتن صداقت و عدالت و همچنین مورد اعتماد بودن از طرف حاکم بزرگ یکی از افرادی بود که برای نظارت بر کار حاکمان نواحی فرستاده می‌شد.

دانلود انیمیشن میتی کومان

دانلود انیمیشن میتی کومان

  هنوز نظری ثبت نشده است.

  اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

  دیدگاهتان را بنویسید!

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

  چرا بعضی فیلم و سریال ها صدا ندارند؟

  از پلیر های قدرتمند و بروز مثل VLC و KMP استفاده نمایید.

  چرا از خارج از کشور نمی‌توانیم دانلود کنیم؟

  برای مسائل کپی رایت دسترسی دانلود از خارج ایران بسته میباشد لذا اگر از ابزار های تغییر IP استفاده میکنید آنرا خاموش کرده و با IP ایران وارد سایت شوید.