کانال تلگرام مارا حتما دنبال فرمایید.
دانلود سریال به کجا چنین شتابان

دانلود سریال به کجا چنین شتابان (1387 - 1388)

کشور:

یونس جوان دانشگاهی در خانواده ای منسجم ومعتقد به اصول دینی زندگی می‌کند. آشنایی او با دختر عمه ثروتمندش؛ کتایون، باعث آشنایی او با شوهر عمه اش می‌شود که سال هاست به دلیل مسائل اعتقادی که به لو رفتن آن‌ها منجر شده با پدر یونس قطع رابطه کرده‌است. او اکنون صاحب شرکتی است که با ساخت و پیش فروش مسکن ثروت زیادی به دست آورده‌است. یونس که در سال‌های آخر مهندسی عمران تحصیل می‌کند.

رضایت کاربران
0% (0 رای)
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

دانلود سریال به کجا چنین شتابان

دانلود سریال ایرانی به کجا چنین شتابان :

به کجا چنین شتابان یک مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی به کارگردانی ابوالقاسم طالبی، و تهیه‌کنندگی حسن شکوهی است که در سال 1388–1387 تولید و از شبکه پنج سیما پخش شده‌است. موسیقی متن و تیتراژ ابتدایی این سریال از یکی از آهنگ‌های گروه secret garden با نام nocturne الهام گرفته شده‌است. 

خلاصه داستان :

یونس جوان دانشگاهی در خانواده ای منسجم ومعتقد به اصول دینی زندگی می‌کند. آشنایی او با دختر عمه ثروتمندش؛ کتایون، باعث آشنایی او با شوهر عمه اش می‌شود که سال هاست به دلیل مسائل اعتقادی که به لو رفتن آن‌ها منجر شده با پدر یونس قطع رابطه کرده‌است. او اکنون صاحب شرکتی است که با ساخت و پیش فروش مسکن ثروت زیادی به دست آورده‌است. یونس که در سال‌های آخر مهندسی عمران تحصیل می‌کند، با پیشنهاد کتایون در این شرکت مشغول به کار می‌شود و پس از مدتی متوجه می‌شود ثروت شرکت از راه پیش فروش غیرقانونی زمین تأمین شده‌است. اما طمع رسیدن به ثروت زیاد و سریع، یونس را به ادامه راه تشویق می‌کند…

با upko همراه باشید.

دانلود سریال به کجا چنین شتابان

دانلود سریال به کجا چنین شتابان

  هنوز نظری ثبت نشده است.

  اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

  دیدگاهتان را بنویسید!

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

  چرا بعضی فیلم و سریال ها صدا ندارند؟

  از پلیر های قدرتمند و بروز مثل VLC و KMP استفاده نمایید.

  چرا از خارج از کشور نمی‌توانیم دانلود کنیم؟

  برای مسائل کپی رایت دسترسی دانلود از خارج ایران بسته میباشد لذا اگر از ابزار های تغییر IP استفاده میکنید آنرا خاموش کرده و با IP ایران وارد سایت شوید.