کانال تلگرام مارا حتما دنبال فرمایید.
دانلود سریال Silo 2023 سیلو

دانلود سریال Silo 2023 سیلو (2023–)

زیزرنویس فارسی تا قسمت 10
کشور: رده سنی:

ده هزار انسان در زمین باقیمانده و مجبور شده‌اند که به علت هوای سمی کره زمین، در سیلو‌های غول‌پیکر زیرزمینی که عمقی به میزان صد‌ها طبقه دارند، زندگی کنند...

رضایت کاربران
0% (0 رای)
کارگردان:
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

دانلود سریال Silo 2023 سیلو

سیلو یک مجموعه تلویزیونی درام دیستوپیایی علمی تخیلی آمریکایی است که توسط گراهام یوست بر اساس سه گانه رمان های سیلو (پشم، شیفت و غبار) اثر نویسنده هیو هوی ساخته شده است. در آینده ای دیستوپیایی که در آن جامعه ای در یک سیلو زیرزمینی غول پیکر متشکل از 144 سطح زندگی می کند، ربکا فرگوسن در نقش مهندسی ایفای نقش می کند که در اسرار گذشته و حال خود درگیر می شود. راشیدا جونز، دیوید اویلوو، کامن، تیم رابینز، هریت والتر، آوی نش، ریک گومز و چینازا اوچه نیز در این فیلم ایفای نقش می کنند. توسعه یک اقتباس سینمایی از Wool در سال 2012 آغاز شد. در پایان دهه، این پروژه متوقف شد و در می 2021 توسط Apple TV+ به عنوان یک سریال انتخاب شد. عکاسی اصلی در آگوست 2021 و فصل اول ده قسمتی آغاز شد. پخش آن از 5 می 2023 آغاز شد. این فیلم بازخوردهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد، به ویژه در مورد ساخت جهانی، طراحی تولید و عملکرد فرگوسن. در ژوئن 2023، این سریال برای فصل دوم تمدید شد. در آینده‌ای دیستوپیایی که در آن جامعه‌ای در سیلوی غول‌پیکر وجود دارد که صدها طبقه زیرزمینی را امتداد می‌دهد، 10000 نفر در جامعه‌ای زندگی می‌کنند که به قوانینی محدود شده است که معتقدند برای محافظت از آنها طراحی شده است.

دانلود سریال Silo 2023 سیلو
  • نویسنده: Graham Yost

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

چرا بعضی فیلم و سریال ها صدا ندارند؟

از پلیر های قدرتمند و بروز مثل VLC و KMP استفاده نمایید.

چرا از خارج از کشور نمی‌توانیم دانلود کنیم؟

برای مسائل کپی رایت دسترسی دانلود از خارج ایران بسته میباشد لذا اگر از ابزار های تغییر IP استفاده میکنید آنرا خاموش کرده و با IP ایران وارد سایت شوید.