کانال تلگرام مارا حتما دنبال فرمایید.
دانلود سریال The Three Body Problem 2024 مسِِئله سه جسم

دانلود سریال The Three Body Problem 2024 مسِِئله سه جسم (2024–)

کشور: ، ، رده سنی:

به صورت محوری داستانی پیچیده را تعریف می‌کند که درگیری‌ها، روابط شخصی، رازها و تحولات غیرمنتظره را در بر دارد. توانایی ساختاردهی درست داستان، نقشه‌برداری کاراکترها و بازیگری عالی از سوی بازیگران این سریال، برخی از نکات قوت آن را تشکیل می‌دهند.

رضایت کاربران
0% (0 رای)
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

دانلود سریال The Three Body Problem 2024 مسِِئله سه جسم

3 مشکل بدن یک مجموعه تلویزیونی علمی تخیلی آمریکایی است که توسط دیوید بنیوف، دی بی وایس و الکساندر وو بر اساس رمان چینی مشکل سه بدن اثر لیو سیسین برنده جایزه هوگو ساخته شده است. این دومین اقتباس لایو اکشن پس از سریال تلویزیونی چینی 2023 است. در 21 مارس 2024 در نتفلیکس به نمایش درآمد. پیش فرض[ویرایش] Ye Wenjie یک اخترفیزیکدان است که پدرش را می بیند که در جریان یک جلسه مبارزه در انقلاب فرهنگی چین تا حد مرگ کتک خورده است. او به دلیل سوابق علمی اش توسط ارتش به خدمت گرفته می شود و به یک پایگاه نظامی مخفی در منطقه ای دورافتاده فرستاده می شود. تصمیم سرنوشت‌ساز او در پایگاه، در فضا و زمان برای گروهی از دانشمندان امروزی تکرار می‌شود و آنها را مجبور می‌کند تا با بزرگترین تهدید بشریت روبرو شوند. بازیگران و شخصیت ها جووان آدپو در نقش سائول دوراند، بر اساس شخصیت لو جی جان بردلی در نقش جک رونی روزالیند چائو در نقش یک ونجی بزرگسال لیام کانینگهام در نقش توماس وید ایزا گونزالس در نقش آگوستینا “آگی” سالازار، بر اساس شخصیت وانگ میائو جس هونگ در نقش جین چنگ، بر اساس شخصیت چنگ شین مارلو کلی در نقش تاتیانا هاس الکس شارپ در نقش ویل داونینگ، بر اساس شخصیت یون تیانمینگ سی شیموکا در نقش سوفون زین تسنگ در نقش نوجوانی ونجی سامر عثمانی در نقش پریثویراج “راج” ورما، بر اساس شخصیت ژانگ بیهای بندیکت وونگ در نقش کلارنس «دا» شی، بر اساس شخصیت شی کیانگ/دا شی[ جاناتان پرایس در نقش مایک ایوانز

دانلود سریال The Three Body Problem 2024 مسِِئله سه جسم
  • نویسنده: David Benioff, D.B. Weiss, Alexander Woo

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

چرا بعضی فیلم و سریال ها صدا ندارند؟

از پلیر های قدرتمند و بروز مثل VLC و KMP استفاده نمایید.

چرا از خارج از کشور نمی‌توانیم دانلود کنیم؟

برای مسائل کپی رایت دسترسی دانلود از خارج ایران بسته میباشد لذا اگر از ابزار های تغییر IP استفاده میکنید آنرا خاموش کرده و با IP ایران وارد سایت شوید.