کانال تلگرام مارا حتما دنبال فرمایید.
دانلود فیلم Saptha Sagaradaache Ello – Side A 2023 جایی فراتر از هفت اقیانوس قسمت اول

دانلود فیلم Saptha Sagaradaache Ello – Side A 2023 جایی فراتر از هفت اقیانوس قسمت اول (2023)

کشور: رده سنی:

مانو و پریا که از طبقه متوسط جامعه هستند، به شدت عاشق هم هستند ولی مانو به دلیل اتفاقاتی به زندان می افتد و این عشق آن ها را به خطر می اندازد...

رضایت کاربران
0% (0 رای)
کارگردان:
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

دانلود فیلم Saptha Sagaradaache Ello – Side A 2023 جایی فراتر از هفت اقیانوس قسمت اول

Sapta Saagaradaache Ello – Side A (به سبک Sapta Saagaradaache Ello «جایی فراتر از هفت دریا یک فیلم درام رمانتیک هندی به زبان کانادایی محصول 2023 به کارگردانی همانت ام رائو و تهیه‌کنندگی است. راکشیت شتی. راکشیت شتی و راکمینی واسانث در نقش‌های اصلی این فیلم بازی می‌کنند. طرح داستان عاشقانه پرشور مانو و پریا آشکار می شود و در اعماق احساسات آنها فرو می رود. مانو تمام تلاش خود را می کند تا به وعده خود عمل کند و عشق آنها با دگرگونی عمیقی روبرو می شود که سرنوشت یک چرخش غیرمنتظره را آغاز می کند. مانو مردی بی گناه و ساده است و راننده ماشینی برای یک سرمایه دار بزرگ تجاری شانکرگودا است. معشوق او یک دانشجوی کالج پریا است. او رویای زندگی در یک خانه ساحلی با مانو و خانواده اش را در سر می پروراند. مانو می خواهد رویای عشق خانمش را برآورده کند. یک روز، پسر شانکرگودا، پریتام، مشروب می‌نوشد و رانندگی می‌کند و در نتیجه مردی را می‌کشد. شنکرگودا برای حفظ آبروی خود از مانو می‌خواهد که این تقصیر را به گردن خود بیاندازد و در محاکمه‌های دادگاه نیز به آن اعتراف کند. در عوض شانکرگودا مانو را با وثیقه نجات می‌دهد و هر چیزی را که می‌خواهد به او می‌دهد. مانو با این فکر که اگر طبق گفته شانکرگودا این کار را بکند، می تواند پول کافی برای خانه کنار ساحل به دست آورد، در مقابل قاضی قبول می کند که گناهکار است. با کمک وکلای شانکرگودا، تلاش هایی برای نجات مانو انجام می شود. یک روز صبح شانکرگودا بر اثر حمله قلبی می میرد. مدیر او پرابهو که حریص و فاسد است به همسر شانکرگودا پیشنهاد می کند که پول مانو را هدر ندهد زیرا این شانکرگودا بود که قول کمک به مانو را داده بود. او هم با آن موافق است.

دانلود فیلم Saptha Sagaradaache Ello - Side A 2023 جایی فراتر از هفت اقیانوس قسمت اول
  • نویسنده: Hemanth M. Rao, Gundu Shetty

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

چرا بعضی فیلم و سریال ها صدا ندارند؟

از پلیر های قدرتمند و بروز مثل VLC و KMP استفاده نمایید.

چرا از خارج از کشور نمی‌توانیم دانلود کنیم؟

برای مسائل کپی رایت دسترسی دانلود از خارج ایران بسته میباشد لذا اگر از ابزار های تغییر IP استفاده میکنید آنرا خاموش کرده و با IP ایران وارد سایت شوید.