کانال تلگرام مارا حتما دنبال فرمایید.
دانلود سریال نون خ

دانلود سریال نون خ

کشور:

نون خه داستانی اجتماعی آمیخته با طنز دارد. نورالدین خانزاده (سعید آقاخانی) صاحب یک کارگاه فرآوری تخمه آفتابگردان است. کشاورزان محلی نورالدین دانه های آفتابگردان خود را به نورالدین فروخته اند

رضایت کاربران
0% (0 رای)
کارگردان:
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

دانلود سریال نون خ

دانلود سریال ایرانی نون خ : 

نون خ نام مجموعهٔ تلویزیونی طنز ایرانی به کارگردانی سعید آقاخانی، تهیه‌کنندگی مهدی فرجی و نویسندگی امیر وفایی است که از شبکه یک پخش می‌شود. عنوان نون خ سرواژهٔ نام شخصیت اصلی داستان، نورالدین خانزاده است که به همراه هم‌آبادی‌ هایش درگیر ماجراهایی می‌شود. تاکنون ۵ فصل از این مجموعه ساخته شده است که در سال‌های 1398 ، 1399، 1400، 1402و 1403از شبکه یک پخش شده‌اند. 

خلاصه داستان :

سریال نون خه داستانی اجتماعی آمیخته با طنز دارد. نورالدین خانزاده (سعید آقاخانی) صاحب یک کارگاه فرآوری تخمه آفتابگردان است. کشاورزان محلی نورالدین دانه های آفتابگردان خود را به نورالدین فروخته اند. نورالدین این محصول را به فردی ساکن تهران به نام میرزایی فروخت تا بتواند این محصولات را در ترکیه بفروشد. در همین حال خبر می رسد که میرزایی درگذشته است و کشاورزانی که از این خبر مطلع می شوند به نوعی سعی در اخاذی از او برای محصولاتی که به نورالدین خانزاده می فروشند، دارند. نورالدین در گفتگوهای مختلف با اطرافیان میرزایی نیز متوجه می شود که او در میانه زندگی اش نبوده است. ادامه این داستان در فصل دوم سریال اتفاق می افتد.

با upko همراه باشید.

دانلود سریال نون خ

دانلود سریال نون خ

  هنوز نظری ثبت نشده است.

  اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

  دیدگاهتان را بنویسید!

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

  چرا بعضی فیلم و سریال ها صدا ندارند؟

  از پلیر های قدرتمند و بروز مثل VLC و KMP استفاده نمایید.

  چرا از خارج از کشور نمی‌توانیم دانلود کنیم؟

  برای مسائل کپی رایت دسترسی دانلود از خارج ایران بسته میباشد لذا اگر از ابزار های تغییر IP استفاده میکنید آنرا خاموش کرده و با IP ایران وارد سایت شوید.