کانال تلگرام مارا حتما دنبال فرمایید.
دانلود سریال 2024 Parasyte: The Grey پارازیت: خاکستری

دانلود سریال 2024 Parasyte: The Grey پارازیت: خاکستری (2024)

دوبله فارسی قسمت 5 و 6 فصل 1 اضافه شد
کشور:

در مورد موجوداتی مرموز و بیگانه است که مانند انگل وارد بدن انسان‌ها شده و با کنترل مغز و بدن افراد، شروع به کشتن سایر انسان‌ها می‌کنند...

رضایت کاربران
100% (1 رای)
کارگردان:
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

دانلود سریال 2024 Parasyte: The Grey پارازیت: خاکستری

Parasyte: The Grey (کره ای: 기생수: 더 그레이) یک مجموعه تلویزیونی ترسناک علمیتخیلی کره جنوبی به کارگردانی و نویسندگی یون سانگ هو است که در سال 2024 منتشر شد. این سریال اقتباسی لایو اکشن از سریال مانگا Parasyte اثر هیتوشی ایواکی است و رویارویی با موجودات انگلی ناشناس را به تصویر می‌کشد که روی انسان زندگی می‌کنند و میل به کشتن انسان‌ها را دارند. جئون سو نی، کو کیو هوان و لی جونگ هیون بازیگران این فیلم هستند. در 5 آوریل 2024 در سراسر جهان در نتفلیکس منتشر شد. این در مورد گروهی از موجودات انگلی مرموز است که از فضای بیرون می افتند و شروع به میزبانی از انسان ها می کنند، آنها را می کشند و کاملاً آنها را به موجودی منحصر به فرد تبدیل می کنند که می تواند سر آنها را به هر چیزی تبدیل کند.

بازیگران:

جئون سو نی در نقش جئونگ سو این: قربانی انگل با گذشته‌ای آسیب‌زا و زمانی که مغز او را تحت کنترل نگیرد، برخلاف سایر انگل‌ها وارد همزیستی عجیبی با آن می‌شود. کو کیو هوان در نقش سئول کانگ وو: او انگل ها را ردیابی می کند تا خواهر گم شده اش را پیدا کند. لی جونگ هیون در نقش چوی جون کیونگ: رهبر تیم “تیم خاکستری”، گروه کاری که می خواهد انگل ها را ریشه کن کند.

دانلود سریال 2024 Parasyte: The Grey پارازیت: خاکستری

  هنوز نظری ثبت نشده است.

  اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

  چرا بعضی فیلم و سریال ها صدا ندارند؟

  از پلیر های قدرتمند و بروز مثل VLC و KMP استفاده نمایید.

  چرا از خارج از کشور نمی‌توانیم دانلود کنیم؟

  برای مسائل کپی رایت دسترسی دانلود از خارج ایران بسته میباشد لذا اگر از ابزار های تغییر IP استفاده میکنید آنرا خاموش کرده و با IP ایران وارد سایت شوید.