کانال تلگرام مارا حتما دنبال فرمایید.
دانلود انیمیشن All Saints Street 2022 خیابان بی گناهان

دانلود انیمیشن All Saints Street 2022 خیابان بی گناهان (2020–2022)

مدت زمان: 4 دقیقه کشور: رده سنی:

بومن، شیطانی که مجذوب انسان ها شده است، از خانه فرار می کند تا در دنیای انسان ها زندگی کند. علیرغم تمایلش به ادغام خود با انسان ها، او در نهایت خود را در آپارتمانی با دیگر موجودات اساطیری می بیند.

رضایت کاربران
0% (0 رای)
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

دانلود انیمیشن All Saints Street 2022 خیابان بی گناهان

خیابان همه قدیس (به چینی: 万圣街؛ پین‌یین: Wàn Shèng Jiē؛ روشن. «خیابان مقدس»)، که متناوباً به‌عنوان خیابان همه سنت‌ها شناخته می‌شود: 1031 و 1031 خیابان همه سنت‌ها، یک وب کمیک چینی است که توسط هنرمند لینگزی نوشته و تصویر شده است. . سریال Slice of Life مجموعه ای از موجودات اساطیری را دنبال می کند که در یک آپارتمان در چین مدرن مشترک هستند. All Saints Street از سال 2016 در Bilibili منتشر شده است و توسط Tencent Video به صورت یک سری وب دونگوآ اقتباس شده است. دو فصل اول در سال 2020 منتشر شد و فصل سوم در سال 2022 منتشر شد و فصل چهارم در سال 2023 پخش شد. دونگوآ در نوامبر 2022 توسط Crunchyroll با دوبله ژاپنی زبان به صورت بین المللی منتشر شد.  داستان سریال در یک نسخه تخیلی از زمین است که در آن انسان ها، خدایان و شیاطین به طور مسالمت آمیز زندگی می کنند. نیل «نینی» بومن، شیطانی که مجذوب انسان ها شده است، از خانه فرار می کند تا در دنیای انسان ها زندگی کند. علیرغم تمایلش به ادغام خود با انسان ها، او در نهایت خود را در آپارتمانی با دیگر موجودات اساطیری می بیند.

All Saints Street 2022

  • زبان: چینی ها
  • نویسنده: Ling Zi

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

چرا بعضی فیلم و سریال ها صدا ندارند؟

از پلیر های قدرتمند و بروز مثل VLC و KMP استفاده نمایید.

چرا از خارج از کشور نمی‌توانیم دانلود کنیم؟

برای مسائل کپی رایت دسترسی دانلود از خارج ایران بسته میباشد لذا اگر از ابزار های تغییر IP استفاده میکنید آنرا خاموش کرده و با IP ایران وارد سایت شوید.