کانال تلگرام مارا حتما دنبال فرمایید.
دانلود فیلم Bramayugam 2024 عصر جنون

دانلود فیلم Bramayugam 2024 عصر جنون (2024)

کشور: رده سنی:

طرح در قرن هفدهم مالابار، ثوان و کوران از چنگ تجارت برده پرتغالی در پونانی فرار کردند و به شرق گریختند. در شب، آنها در ساحل رودخانه بهاراتاپوزا اردو می زنند، اما قرآن توسط یک یاکشی کشته می شود. تیوان فرار می کند و صبح یک مانا متروکه را کشف می کند.

رضایت کاربران
0% (0 رای)
کارگردان:
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

دانلود فیلم amayugam 2024 عصر جنون

Bramayugam ( عصر جنون) یک فیلم ترسناک فولکلور هندی به زبان مالایایی محصول 2024 به نویسندگی و کارگردانی راهول ساداسیوان است که به طور مشترک توسط استودیو شیفت شب و استودیو YNOT تولید شده است. در این فیلم ماموتی، سیدارت بهاراتان و آرجون آشوکان ایفای نقش می کنند. این فیلم حاوی عناصر رمز و راز مقدس، اسطوره ای و فولکلور کرالا است. این فیلم از 15 مارس 2024 به صورت دیجیتالی در SonyLIV پخش می شد. این فیلم مورد تحسین منتقدان و تماشاگران قرار گرفت، با ستایش برای اجرای بازیگران، فیلمبرداری، طراحی صدا، موسیقی پس‌زمینه، و طراحی تولید. در 15 فوریه 2024 در قالب سیاه و سفید منتشر شد. این فیلم در گیشه موفق بود و بیش از 85 کرور روپیه فروخت و سومین فیلم پرفروش مالایایی در سال 2024 شد. این فیلم همچنین تأثیر خوبی در منطقه تلوگو گذاشت. عکاسی اصلی در 17 آگوست 2023 آغاز شد و در مکان هایی مانند Ottapalam، Athirapally و Kochi فیلمبرداری شد. فیلمبرداری در 18 اکتبر 2023 به پایان رسید.طرح در قرن هفدهم مالابار، ثوان و کوران از چنگ تجارت برده پرتغالی در پونانی فرار کردند و به شرق گریختند. در شب، آنها در ساحل رودخانه بهاراتاپوزا اردو می زنند، اما قرآن توسط یک یاکشی کشته می شود. تیوان فرار می کند و صبح یک مانا متروکه را کشف می کند. در حین دزدی نارگیل توسط آشپز خانه دستگیر می شود. او را نزد ارباب مانور، کودومون پوتی، می‌آورند، که از مکان او می‌پرسد و پس از فهمیدن اینکه او یک “پاانان” است، از او می‌خواهد آهنگی بخواند. او آهنگ را به توان تعارف می کند و علیرغم تمایلش برای رفتن، اصرار می کند که شب بماند. آشپز، در حالی که اتاق خود را به تیوان نشان می دهد، او را از پرسیدن سؤال در مورد خانه یا پیشینه خداوند منصرف می کند.

دانلود فیلم Bramayugam 2024 عصر جنون
  • نویسنده: T. d Ramakrishnan, Rahul Sadasivan

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

چرا بعضی فیلم و سریال ها صدا ندارند؟

از پلیر های قدرتمند و بروز مثل VLC و KMP استفاده نمایید.

چرا از خارج از کشور نمی‌توانیم دانلود کنیم؟

برای مسائل کپی رایت دسترسی دانلود از خارج ایران بسته میباشد لذا اگر از ابزار های تغییر IP استفاده میکنید آنرا خاموش کرده و با IP ایران وارد سایت شوید.