کانال تلگرام مارا حتما دنبال فرمایید.
دانلود سریال Destan 2021 حماسه

دانلود سریال Destan 2021 حماسه (2021–2022)

مدت زمان: 1 دقیقه کشور: رده سنی:

داستان عشق حماسی آکیز، یک دختر کوهستانی جنگجو و شاهزاده باتوگا معلول، که هر دو توسط گوک هان در قرن هشتم در استپ های خشن آسیای مرکزی یتیم شدند.

رضایت کاربران
100% (1 رای)
کارگردان: -
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

دانلود سریال Destan 2021 حماسه

Destan (انگلیسی: Epic)، یک مجموعه درام اکشن تاریخی ترکی به تهیه کنندگی مهمت بوزداغ، کارگردانی امیر خلیل زاده، فتحی بایرام و متین گونای و نویسندگی نهیر اردم و عایشه فردا اریلماز است.نقش های اصلی عبارتند از: Ebru Shahin، Edip Tepeli و Selim Bayraktar. طرح داستانی است و الهام گرفته از حماسه های ترکی است تا واقعیت تاریخی. این نمایش داستان عاشقانه حماسی آکیز را به تصویر می کشد که در اثر قتل پدرش توسط آلپاگو خان ​​یتیم شده بود و باتوگا، پسر معلول آلپاگو و سفر آنها برای به دست آوردن عدالت و انتقام دقیق از گوک خان. داستان در قرن هشتم قبل از مسلمان شدن ترک ها رخ می دهد. داستان با آلپاگو خان ​​(سلیم بایراکتار) شروع می شود که پیاده نظامش به دلیل تله ای به رهبری چین کشته شدند. به دنبال این خیانت، برادرش بالامیر یابگو (تئومان کومباراسی باشی) یادداشتی را در مورد یک سرباز چینی پیدا می کند که نشان می دهد همسر آلپاگو، تیلسیم هاتون، به او خیانت کرده است و او و پدرش برای نابودی گوک خاقانات با چین متحد شده اند. آلپاگو با یادگیری این موضوع، تیلسیم هاتون را می کشد و در نتیجه پسرش، باتوگا (ادیپ تپلی) را یتیم می کند.

دانلود سریال Destan 2021 حماسه

  • جوایز: 2 برنده و 3 نامزدی
  • زبان: ترکی

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

چرا بعضی فیلم و سریال ها صدا ندارند؟

از پلیر های قدرتمند و بروز مثل VLC و KMP استفاده نمایید.

چرا از خارج از کشور نمی‌توانیم دانلود کنیم؟

برای مسائل کپی رایت دسترسی دانلود از خارج ایران بسته میباشد لذا اگر از ابزار های تغییر IP استفاده میکنید آنرا خاموش کرده و با IP ایران وارد سایت شوید.