کانال تلگرام مارا حتما دنبال فرمایید.
دانلود سریال Halo 2024 هیلو

دانلود سریال Halo 2024 هیلو (2024)

زیرنویس فصل 2 تا قسمت 8
مدت زمان: 58 دقیقه کشور: رده سنی:

یک ماموریت تخلیه مرگبار نشان دهنده تغییر در جنگ مستر چیف با میثاق است. در Reach، یک رژیم جدید کنترل FLEETCOM را در دست می گیرد. جان تهدیدی را در نزدیکی خانه احساس می کند. فصل برتر.

رضایت کاربران
0% (0 رای)
کارگردان:
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

دانلود سریال Halo 2024 هیلو

مجموعه تلویزیونی علمی تخیلی نظامی آمریکایی که توسط Showtime با همکاری 343 Industries و Amblin TV برای Paramount+ تولید شده است. این مجموعه بر اساس فرانچایز بازی‌های ویدیویی به همین نام، جنگی در قرن بیست و ششم بین فرماندهی فضایی سازمان ملل متحد و میثاق را دنبال می‌کند، یک اتحاد تئوکراتیک-نظامی متشکل از چندین نژاد بیگانه که مصمم به ریشه‌کن کردن بشریت هستند. پابلو شرایبر و جن تیلور در نقش Master Chief Petty Officer John-117 و Cortana بازی می کنند. دومی نقش صدای خود را از سری بازی های ویدیویی تکرار می کند. توسعه یک مجموعه تلویزیونی Halo در اواسط سال 2013 آغاز شد.کایل کیلن و استیون کین به عنوان مجریان سریال برای فصل اول سریال که شامل 9 قسمت است، حضور دارند. فیلمبرداری در انتاریو، کانادا، در اکتبر 2019 آغاز شد، اگرچه پس از تولید پنج قسمت اول به دلیل همه گیر COVID-19 تحت تأثیر قرار گرفت. فیلمبرداری در نهایت در فوریه 2021 در بوداپست، مجارستان از سر گرفته شد. در فوریه 2022، قبل از پخش آن، سریال برای فصل دوم تمدید شد و قرار بود دیوید وینر سرپرستی و تهیه کنندگی اجرایی آن را بر عهده بگیرد. فیلمبرداری فصل دوم در سپتامبر 2022 آغاز شد و در می 2023 به پایان رسید. اولین فصل Halo در 24 مارس 2022 پخش شد، و تا 19 مه ادامه داشت. این فصل با نظرات مثبت منتقدان مواجه شد، با تمجید از صحنه‌های اکشن، بازیگران و جلوه‌های بصری، اما انتقاداتی برای نوشته‌های مشتق شده‌اش. و تغییرات از منبع.[6] فصل دوم در 8 فوریه 2024 برای اولین بار پخش شد و تا 21 مارس به مدت هشت قسمت ادامه یافت. با نظرات مثبت منتقدان روبرو شد و آنها اعلام کردند که نسبت به فصل قبل بهبود یافته است.

دانلود سریال Halo 2024 هیلو

  • زبان: انگلیسی
  • نویسنده: David Wiener, Kyle Killen, Steven Kane

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

چرا بعضی فیلم و سریال ها صدا ندارند؟

از پلیر های قدرتمند و بروز مثل VLC و KMP استفاده نمایید.

چرا از خارج از کشور نمی‌توانیم دانلود کنیم؟

برای مسائل کپی رایت دسترسی دانلود از خارج ایران بسته میباشد لذا اگر از ابزار های تغییر IP استفاده میکنید آنرا خاموش کرده و با IP ایران وارد سایت شوید.