کانال تلگرام مارا حتما دنبال فرمایید.
دانلود فیلم مارتین لوتر کینگ Martin Luther King 2023

دانلود فیلم مارتین لوتر کینگ Martin Luther King 2023 (2023)

مدت زمان: 144 دقیقه کشور: رده سنی:

مردی بدون نام یا هویت، با دریافت یک شناسه رای دهنده ناگهان توسط دو گروه متخاصم مورد تشویق قرار می گیرد. آیا او از مزایای امتیاز خود بهره خواهد برد یا از آن به عنوان ابزاری برای تغییرات اجتماعی استفاده خواهد کرد؟

رضایت کاربران
0% (0 رای)
کارگردان:
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

فیلم مارتین لوتر کینگ Martin Luther King

مارتین لوتر کینگ (انگلیسی: Martin Luther King) یک فیلم طنز سیاسی به زبان تلوگوی هندی محصول ۲۰۲۳ به کارگردانی پوجا کولورو در اولین کارگردانی خود است. این به طور مشترک توسط YNOT Studios، Reliance Entertainment و Mahayana Motion Pictures تولید شد.[1] داستان این فیلم بازسازی فیلم تامیلی ماندلا است که در آن یوگی بابو در نقش اصلی بازی کرد. این فیلم که به نام رهبر برجسته جنبش حقوق مدنی آمریکایی مارتین لوتر کینگ جونیور نامگذاری شده است، سمپورنش بابو در نقش اصلی و نارش، شارانیا پرادیپ و ونکاتش ماها نقش‌های حمایتی را بازی می‌کنند.[2] موسیقی این فیلم توسط اسماران ساخته شده و فیلمبرداری توسط دیپاک یاراگرا انجام شده است. پوجا کولورو علاوه بر کارگردانی، تدوین فیلم را نیز بر عهده داشت. این یک اقتباس تلوگو از فیلم تامیل ماندلا است. مردی بدون نام و هویت ناگهان توسط دو گروه متخاصم مورد تشویق قرار می گیرد که یک شناسه رای دهنده دریافت می کند. آیا او از مزایای امتیاز خود بهره خواهد برد یا از آن به عنوان ابزاری برای تغییرات اجتماعی استفاده خواهد کرد.

Martin Luther King 2023
  • نویسنده: Madonne Ashwin, Venkatesh Maha

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

چرا بعضی فیلم و سریال ها صدا ندارند؟

از پلیر های قدرتمند و بروز مثل VLC و KMP استفاده نمایید.

چرا از خارج از کشور نمی‌توانیم دانلود کنیم؟

برای مسائل کپی رایت دسترسی دانلود از خارج ایران بسته میباشد لذا اگر از ابزار های تغییر IP استفاده میکنید آنرا خاموش کرده و با IP ایران وارد سایت شوید.