کانال تلگرام مارا حتما دنبال فرمایید.
دانلود فیلم Noryang: Deadly Sea 2023 نوریانگ: دریای مرگبار

دانلود فیلم Noryang: Deadly Sea 2023 نوریانگ: دریای مرگبار (2023)

کشور: رده سنی:

براساس داستانی واقعی روایت شده و آخرین نبرد دریایی به رهبری دریاسالار یی سون شین (با بازی کیم یون سوک) را به تصویر می‌کشد که در سال 1598 میلادی، در طول تهاجم ژاپنی‌ها به کره در تنگه نوریانگ رخ داد و…

رضایت کاربران
0% (0 رای)
کارگردان:
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

دانلود فیلم Noryang: Deadly Sea 2023 نوریانگ: دریای مرگبار

نوریانگ: دریای مرگبار (کره ای: 노량: 죽음의 바다؛ RR: Noryang: Jugeumui Bada؛ نوریانگ: دریای مرگ) یک فیلم اکشن جنگی تاریخی کره جنوبی محصول سال 2023 به کارگردانی کیم هان مین است. این سومین و آخرین فیلم از سه گانه کیم در مورد نبردهایی به رهبری یی سان سین است که با فیلم 2014 دریاسالار: جریان های خروشان شروع شد و پس از آن فیلم 2022 Hansan: Rising Dragon این فیلم نبرد تاریخی نوریانگ، آخرین نبرد مهم تهاجمات ژاپنی ها به کره (1592-1598) را به تصویر می کشد. در 20 دسامبر 2023 در سراسر جهان اکران شد. یی سون سین متوجه می شود که ارتش ژاپن پس از مرگ ناگهانی تویوتومی هیدیوشی، رهبر ارتش ژاپن، در تلاش است تا با عجله از چوسون عقب نشینی کند. یی سون سین که معتقد بود نابودی کامل ارتش ژاپن راه درستی برای پایان دادن به این جنگ است، تصمیم گرفت ناوگان مشترکی با سلسله مینگ تشکیل دهد تا مسیر عقب نشینی ارتش ژاپن را مسدود کند و دشمنان را نابود کند. با این حال، چن لین (جونگ جائه یونگ)، فرماندار سلسله مینگ که به خاطر رشوه خواری ارتش ژاپن گرفتار شده بود، سعی می کند مسیر عقب نشینی را برای ارتش ژاپن باز کند، و بدتر از آن، شیمازو (بک یون سیک)، رئیس ارتش ژاپن برای کمک به عقب نشینی ارتش ژاپن به نوریانگ می رود.

دانلود فیلم Noryang: Deadly Sea 2023 نوریانگ: دریای مرگبار

  هنوز نظری ثبت نشده است.

  اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

  دیدگاهتان را بنویسید!

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

  چرا بعضی فیلم و سریال ها صدا ندارند؟

  از پلیر های قدرتمند و بروز مثل VLC و KMP استفاده نمایید.

  چرا از خارج از کشور نمی‌توانیم دانلود کنیم؟

  برای مسائل کپی رایت دسترسی دانلود از خارج ایران بسته میباشد لذا اگر از ابزار های تغییر IP استفاده میکنید آنرا خاموش کرده و با IP ایران وارد سایت شوید.