کانال تلگرام مارا حتما دنبال فرمایید.
دانلود انیمیشنSpace Dogs: Tropical Adventure 2020  سگ های فضایی: ماجراجویی گرمسیری

دانلود انیمیشنSpace Dogs: Tropical Adventure 2020 سگ های فضایی: ماجراجویی گرمسیری (2020)

کشور: ، رده سنی:

هنگامی که یک پدیده گرداب مرموز و خطرناک در مناطق گرمسیری اقیانوس اطلس ظاهر می‌شود، اکنون "بلکا" و "استرلکا" را برای تحقیق درباره‌ی این مشکل به آنجا فرستاده می‌شوند تا یک ماموریت جسورانه را برای نجات کره زمین انجام دهند.و…

رضایت کاربران
0% (0 رای)
کارگردان:
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

دانلود انیمیشن Space Dogs: Tropical Adventure 2020 سگ های فضایی: ماجراجویی گرمسیری

سگ‌های فضایی: بازگشت به زمین (روسی: Белка и Стрелка: Карибская тайна، به زبان رمانتیک: Belka i Strelka: Karibskaya Tayna، روشن. «Belka و Strelka: Caribbean Mystery») همچنین به عنوان سگ‌های فضایی: ماجراجویی استوایی روسی شناخته می‌شود، یک انیمیشن 20 بعدی است. فیلم خانوادگی فانتزی کمدی به نویسندگی دانیل تروتنسکو، آرتم میلوانوف، مایک دیسا، اولگا نیکیفوروا، ویکتور استرلچنکو و کارگردانی اینا اولانیکوا. این فیلم توسط استودیوهای کینوآتیس و استودیو فیلم گورکی مسکو تولید شده است. سازندگان یکی از اولین استودیوهای ملی انیمیشن سه بعدی روسیه دوباره پیوستند تا آخرین ماجراجویی قهرمانان سگ، بلکا و استرلکا را انیمیشن کنند. این فیلم سومین قسمت از مجموعه سگ‌های فضایی است، دنباله‌ای بر فیلم سگ‌های فضایی: ماجراجویی در ماه محصول 2013 و دنباله‌ای بر فیلم رکوردشکن اصلی سگ‌های فضایی. این فیلم آخرین قسمتی است که نشان دهنده تأسیس سه گانه سگ های فضایی است. این فیلم که بر اساس رویدادهای واقعی ساخته شده است، سگ های فضایی شوروی بلکا و استرلکا را به تصویر می کشد که اولین حیوانات جهان هستند که به فضا فرستاده شدند و از این سفر جان سالم به در بردند (در ماموریت Korabl-Sputnik 2 در سال 1960). این فیلم شخصیت های تاریخی را در یک فیلم انیمیشن کمدی سبک دل به تصویر می کشد.

سگ‌های فضایی: بازگشت به زمین (روسی: Белка и Стрелка: Карибская тайна، به زبان رمانتیک: Belka i Strelka: Karibskaya Tayna، روشن. «Belka و Strelka: Caribbean Mystery») همچنین به عنوان سگ‌های فضایی: ماجراجویی استوایی روسی شناخته می‌شود، یک انیمیشن ۲۰ بعدی است. فیلم خانوادگی فانتزی کمدی به نویسندگی دانیل تروتنسکو، آرتم میلوانوف، مایک دیسا، اولگا نیکیفوروا، ویکتور استرلچنکو و کارگردانی اینا اولانیکوا. این فیلم توسط استودیوهای کینوآتیس و استودیو فیلم گورکی مسکو تولید شده است. سازندگان یکی از اولین استودیوهای ملی انیمیشن سه بعدی روسیه دوباره پیوستند تا آخرین ماجراجویی قهرمانان سگ، بلکا و استرلکا را انیمیشن کنند. این فیلم سومین قسمت از مجموعه سگ‌های فضایی است، دنباله‌ای بر فیلم سگ‌های فضایی: ماجراجویی در ماه محصول ۲۰۱۳ و دنباله‌ای بر فیلم رکوردشکن اصلی سگ‌های فضایی. این فیلم آخرین قسمتی است که نشان دهنده تأسیس سه گانه سگ های فضایی است. این فیلم که بر اساس رویدادهای واقعی ساخته شده است، سگ های فضایی شوروی بلکا و استرلکا را به تصویر می کشد که اولین حیوانات جهان هستند که به فضا فرستاده شدند و از این سفر جان سالم به در بردند (در ماموریت Korabl-Sputnik 2 در سال 1960). این فیلم شخصیت های تاریخی را در یک فیلم انیمیشن کمدی سبک دل به تصویر می کشد.
  • نویسنده: Mike Disa, Artyom Milovanov, Olga Nikiforova

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

چرا بعضی فیلم و سریال ها صدا ندارند؟

از پلیر های قدرتمند و بروز مثل VLC و KMP استفاده نمایید.

چرا از خارج از کشور نمی‌توانیم دانلود کنیم؟

برای مسائل کپی رایت دسترسی دانلود از خارج ایران بسته میباشد لذا اگر از ابزار های تغییر IP استفاده میکنید آنرا خاموش کرده و با IP ایران وارد سایت شوید.