کانال تلگرام مارا حتما دنبال فرمایید.
دانلود انیمیشن The Weakest Tamer Began a Journey to Pick Up Trash 2024آیوی بی ستاره

دانلود انیمیشن The Weakest Tamer Began a Journey to Pick Up Trash 2024آیوی بی ستاره (2024–)

مدت زمان: N/A کشور: رده سنی:

ستاره ها همه چیز هستند و توانایی هایی را به Tamer ها می دهند. بنابراین هنگامی که آیوی بدون یکی به دنیا آمد، روستای او آن را به فال نیک گرفت. او که اکنون تبعید شده است، برای زنده ماندن، زندگی تنهایی خود را با جمع آوری زباله می گذراند. این تا زمانی است که او با سورا دوست می شود ...

رضایت کاربران
0% (0 رای)
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

دانلود انیمیشن The Weakest Tamer Began a Journey to Pick Up Trash 2024 آیوی بی ستاره

 

ضعیف ترین رام کننده سفری را برای جمع کردن زباله ها آغاز کرد (最弱テイマーはゴミ拾いの旅を始めました。، Saijaku Teimā wa Gomihiroi no Tabioill0 مجموعه ژاپنی نوشته شده توسط Hajimawa Gomihiroi no Tabi oust. توسط نام. در آگوست 2018 در وب‌سایت انتشارات رمان Shōsetsuka ni Narō سریال‌سازی را به‌عنوان یک رمان تحت وب در وب‌سایت انتشارات رمان ایجاد شده توسط کاربر آغاز کرد. بعداً توسط TO Books خریداری شد، که انتشار آن را به عنوان یک رمان سبک در نوامبر 2019 آغاز کرد. این کتاب در یازده جلد گردآوری شده است. فوریه 2024. یک اقتباس مانگا با تصویر تو فوکینو در فوریه 2020 در وب سایت TO Books Comic Corona شروع به پخش کرد. این مانگا از فوریه 2024 در شش جلد جمع آوری شده است. هر دو لایت رمان و مانگا در آمریکای شمالی توسط Seven مجوز دارند. سرگرمی دریاها. یک مجموعه تلویزیونی انیمه اقتباسی توسط استودیو ماسکت در ژانویه 2024 به نمایش درآمد. پیش فرض[ویرایش] آیوی دختری از زندگی قبلی است که در دنیایی دیگر متولد شده است، جایی که مردم مهارت‌های متعددی دارند و با ستاره‌ها رتبه‌بندی می‌شوند. با این حال، او فقط مهارت تامر بدون ستاره را دارد. او توسط خانواده دوست داشتنی اش مورد نفرت و آزار قرار می گیرد، به همین دلیل، آیوی را مجبور می کند که پس از فرار از خانه ای که اکنون در حال بدرفتاری است، در جنگل زندگی کند. با این حال، فالگیر محلی به آیوی رحم می کند و او را آموزش می دهد و او را تامین می کند. بعد از اینکه فالگیر سال ها بعد از دنیا می رود، آیوی منطقه را ترک می کند و لجن ضعیف و در حال مرگ را پیدا می کند. او آن را رام می کند و نام آشنای جدیدش را سورا می گذارد.

 

دانلود انیمیشن The Weakest Tamer Began a Journey to Pick Up Trash 2024 آیوی بی ستاره

  • زبان: ژاپنی

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

چرا بعضی فیلم و سریال ها صدا ندارند؟

از پلیر های قدرتمند و بروز مثل VLC و KMP استفاده نمایید.

چرا از خارج از کشور نمی‌توانیم دانلود کنیم؟

برای مسائل کپی رایت دسترسی دانلود از خارج ایران بسته میباشد لذا اگر از ابزار های تغییر IP استفاده میکنید آنرا خاموش کرده و با IP ایران وارد سایت شوید.