کانال تلگرام مارا حتما دنبال فرمایید.
دانلود سریال Uc Kurus 2021 سه سکه

دانلود سریال Uc Kurus 2021 سه سکه (2021–2022)

کشور: رده سنی:

تعقیب و گریز بین رهبر مافیا کارتال که “محافظ” چینگیراکلی (نام محله کارتال به معنی مار زنگوله دار) است و افه، کمیسر بی باک اداره آگاهی بخش جرم های سازماندهی شده، با یک پرونده قتل وارونه می شود.

رضایت کاربران
0% (0 رای)
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

دانلود سریالUc Kurus 2021 سه سکه

Üç Kuruş (ترجمه «سه پنی») یک مجموعه تلویزیونی اکشن، کمدی درام و جنایی ترکی است که توسط Ay Yapım، کارگردانی شده است، به کارگردانی Sinan Öztürk، نویسندگی Damla Serim، Eset Akçilad و Murat Uyurkulak، قسمت اول. که در 1 نوامبر 2021 پخش شد اوراز کایگیلار اوغلو، اکین کوچ، آسلیهان مالبورا و دیرن پولاتوگولاری نقش های اصلی را به عهده دارند. طرح[ویرایش] یک قاتل زنجیره‌ای (Diren Polatoğulları) در حال تعقیب چینگیراکلی، یک محله رومی تنگ است که توجه چندانی به افراد خارجی ندارد. او روی بدن هر یک از قربانیانش سه سکه می‌گذارد و پرونده به واحد جرایم سازمان‌یافته محول می‌شود. کاپیتان آن، افه (اکین کوچ)، در ابتدا به کارتال (اوراز کایگیلار اوغلو)، رهبر مافیای رومانی که “محافظ” محله و هدف افه است، مشکوک می شود. با این حال، از آنجایی که افه متوجه می‌شود که کارتال قاتل نیست، پلیس و رهبر مافیا برای یافتن «قاتل سریالی سه پنی» چینگیراکلی با هم متحد می‌شوند. افه همیشه به محله کارتال به عنوان محل پرورش جنایتکاران و افراد پست نگاه کرده است، اما این مورد به او کمک می کند تا دیدگاه رومی را ببیند. ارتباط غیرمنتظره بین قاتل سریالی Three Penny و گذشته غم انگیز کارتال، همه چیزهایی را که او باور دارد زیر سوال می برد. فیلمبرداری[ویرایش] در حالی که این سریال در منطقه بالات در منطقه فاتح استانبول و منطقه چاییرباشی در منطقه سارییر فیلمبرداری شده است، برخی صحنه ها در کارخانه کفش قدیمی بیکوز اتفاق می افتد.

دانلود سریال Uc Kurus 2021 سه سکه

  هنوز نظری ثبت نشده است.

  اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

  دیدگاهتان را بنویسید!

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

  چرا بعضی فیلم و سریال ها صدا ندارند؟

  از پلیر های قدرتمند و بروز مثل VLC و KMP استفاده نمایید.

  چرا از خارج از کشور نمی‌توانیم دانلود کنیم؟

  برای مسائل کپی رایت دسترسی دانلود از خارج ایران بسته میباشد لذا اگر از ابزار های تغییر IP استفاده میکنید آنرا خاموش کرده و با IP ایران وارد سایت شوید.