کانال تلگرام مارا حتما دنبال فرمایید.
دانلود سریال Yabani 2023 وحشی

دانلود سریال Yabani 2023 وحشی (2023–)

زیرنویس فارسی قسمت 7 تا 10 اضافه شد
کشور: رده سنی:

این سریال حول محور داستان جذاب کودکی است که از خانواده ای ریشه دار ربوده شده و متعاقباً خود را در خیابان رها کرده است. او پس از سال‌ها پیمایش در چالش‌های زندگی در محیطی ناآشنا، سرانجام موفق می‌شود به خانه اصلی خود بازگردد.

رضایت کاربران
0% (0 رای)
کارگردان:
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

دانلود سریال Yabani 2023 وحشی

یابانی (به انگلیسی: Wild) یک مجموعه تلویزیونی درام ترکی است که توسط NTC MEDYA و به کارگردانی M. Çağatay Tosun در حال تولید است. این سریال در ژانر درام قرار دارد و توسط Hilal Yıldız ساخته شده است. شرکت تولید کننده این نمایش NTC MEDYA با تهیه کنندگان Fatih Aksoy و Mehmet Yiğit Alp است. نمایش اولین بار در روز سه شنبه، 12 سپتامبر 2023 انجام شد نقش های اصلی این سریال عبارتند از: Halit Özgür Sarı، Bertan Asllani، Yurdaer Okur، Simay Barlas و Dolunay Soysert.یابانی (به انگلیسی: Wild) یک مجموعه تلویزیونی درام ترکی است که توسط NTC MEDYA و به کارگردانی M. Çağatay Tosun در حال تولید است. این سریال در ژانر درام قرار دارد و توسط Hilal Yıldız ساخته شده است. شرکت تولید کننده این نمایش NTC MEDYA با تهیه کنندگان Fatih Aksoy و Mehmet Yiğit Alp است. نمایش اولین بار در روز سه شنبه، 12 سپتامبر 2023 انجام شد نقش های اصلی این سریال عبارتند از: Halit Özgür Sarı، Bertan Asllani، Yurdaer Okur، Simay Barlas و Dolunay Soysert. این سریال حول محور داستان جذاب کودکی است که از خانواده ای ریشه دار ربوده شده و متعاقباً خود را در خیابان رها کرده است. او پس از سال‌ها پیمایش در چالش‌های زندگی در محیطی ناآشنا، سرانجام موفق می‌شود به خانه اصلی خود بازگردد. این سریال به مبارزه تلخ او برای اختراع مجدد خود و ادغام مجدد در خانواده و جامعه ای که زمانی بخشی از آن بود، می پردازد، در حالی که با تغییرات عمیقی که در غیاب او رخ داده است کنار می آید..

دانلود سریال Yabani 2023 وحشی

  هنوز نظری ثبت نشده است.

  اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

  دیدگاهتان را بنویسید!

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

  چرا بعضی فیلم و سریال ها صدا ندارند؟

  از پلیر های قدرتمند و بروز مثل VLC و KMP استفاده نمایید.

  چرا از خارج از کشور نمی‌توانیم دانلود کنیم؟

  برای مسائل کپی رایت دسترسی دانلود از خارج ایران بسته میباشد لذا اگر از ابزار های تغییر IP استفاده میکنید آنرا خاموش کرده و با IP ایران وارد سایت شوید.