فیلم و سریال رایگان (ایرانی و خارجی) در تلگرام
دانلود انیمیشن سریالی Teenage Mutant Ninja Turtles 2003 – 2010لاک پشت های نینجا

دانلود انیمیشن سریالی Teenage Mutant Ninja Turtles 2003 – 2010لاک پشت های نینجا (2003–2010)

مدت زمان: 31 ثانیه دقیقه کشور: ، رده سنی:

ادامه ماجراهای یک کوارتت از ابرقهرمانان لاک پشت.

رضایت کاربران
0% (0 رای)
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

دانلود انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles 2003 لاک پشت های نینجا

دانلود انیمیشن  Teenage Mutant Ninja Turtles 2003 لاک پشت های نینجا : 

لاک‌پشت‌های نینجا نوجوان (همچنین با نام‌های لاک‌پشت‌های نینجا جهش یافته نوجوان: دادگاه نینجا، لاک‌پشت‌های نینجا جهش یافته نوجوان: سریع به جلو و TMNT: بازگشت به فاضلاب برای فصل‌های پنجم، ششم، و هفتم و آخر سریال نیز شناخته می‌شود) یک انیمیشن آمریکایی است. مجموعه تلویزیونی ساخته شده توسط لوید گلدفاین. این دومین مجموعه انیمیشن و سومین مجموعه تلویزیونی از مجموعه لاک‌پشت‌های نینجا جهش یافته نوجوان است. این سریال در 8 فوریه 2003 به عنوان بخشی از بلوک برنامه‌نویسی فاکس باکس فاکس (که بعداً به عنوان تلویزیون 4Kids شناخته شد) نمایش داده شد و در 28 فوریه 2009 به پایان رسید. یک فیلم دنباله‌دار، لاک‌پشت‌ها برای همیشه، هم به‌عنوان پایان سریال و هم به‌عنوان متقاطع سریال عمل می‌کند. با سری انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles 1987-1996 (از طریق عنصر داستانی چندجهانی)، در 21 نوامبر 2009 منتشر شد.

خلاصه داستان :

فصل اول با تخریب لانه لاک پشت ها توسط موزرها، روبات های ساخته شده توسط باکستر استاکمن، شروع می شود. در شکار مکانی جدید برای زندگی، لاک‌پشت‌ها به سمت بالا می‌روند و با اژدهای بنفش برخورد می‌کنند که بعداً متوجه می‌شوند که توسط هون رهبری می‌شود. لاک‌پشت‌ها در نهایت به منبع موزرها می‌رسند و آوریل اونیل را نجات می‌دهند، که پس از این به مورد اعتمادترین دوست لاک‌پشت‌ها تبدیل می‌شود. اوروکو ساکی، رهبر قبیله پا، اوروکو ساکی که بعداً به عنوان The Shredder شناخته شد، لئوناردو را در میانه‌ی فصل ملاقات می‌کند، که بودجه پروژه موزر باکستر و استاد هون است. خردکن به لاک پشت ها حمله می کند و خانه آوریل را می سوزاند و آنها، آوریل و کیسی جونز را مجبور می کند از شهر فرار کنند. وقتی لاک‌پشت‌ها به نیویورک بازمی‌گردند، بار دیگر با خردکن روبرو می‌شوند و استاد اسپلینتر ناپدید می‌شود، که منجر به معرفی اوتروم‌ها، نژادی بیگانه که مخفیانه روی زمین زندگی می‌کند، می‌شود.

دانلود انیمیشن سریالی Teenage Mutant Ninja Turtles 2003 - 2010لاک پشت های نینجا

دانلود انیمیشن  Teenage Mutant Ninja Turtles – دانلود انیمیشن لاک پشت های نینجا

  • زبان: فارسی
  • نویسنده: Kevin Eastman, Peter Laird, Lloyd Goldfine

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

چرا بعضی فیلم و سریال ها صدا ندارند؟

از پلیر های قدرتمند و بروز مثل VLC و KMP استفاده نمایید.

چرا از خارج از کشور نمی‌توانیم دانلود کنیم؟

برای مسائل کپی رایت دسترسی دانلود از خارج ایران بسته میباشد لذا اگر از ابزار های تغییر IP استفاده میکنید آنرا خاموش کرده و با IP ایران وارد سایت شوید.