کانال تلگرام مارا حتما دنبال فرمایید.
دانلود سریال The Queens Umbrella 2022 چتر ملکه

دانلود سریال The Queens Umbrella 2022 چتر ملکه (2022)

کشور: رده سنی:

در دوران پادشاهی چوسان، ملکه ای بسیار حساس و خشن تلاش می کند تا شاهزاده های دردسرساز خانواده سلطنتی را به شاهزاده هایی شایسته تبدیل کند و...

رضایت کاربران
100% (1 رای)
کارگردان:
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

دانلود سریال The Queens Umbrella 2022 چتر ملکه

زیر چتر ملکه (کره ای: 슈룹؛ RR: Syurup)[a] یک مجموعه تلویزیونی کره جنوبی است که در سال ۲۰۲۲ با بازی کیم هی سو، کیم هه سوک و چوی وون یونگ ساخته شده است. از 15 اکتبر تا 4 دسامبر 2022، هر شنبه و یکشنبه ساعت 21:10 (KST) از tvN پخش شد. همچنین برای پخش در Netflix در مناطق انتخاب شده در دسترس است. این سریال یک موفقیت تجاری بود و به یکی از درام‌های با بالاترین امتیاز در تاریخ تلویزیون کابلی کره تبدیل شد. این سریال در دوره‌ای تخیلی در خاندان چوسون می‌گذرد، این مجموعه با روش آموزشی برتر 1% سروکار دارد تا شاهزاده‌های مشکل‌ساز را که باعث ایجاد مزاحمت برای خانواده سلطنتی می‌شوند، به شاهزادگانی مناسب تبدیل کند. انتظار می رود ملکه هوا-ریونگ (کیم هی سو) در نقش سلطنتی خود متجلی ظرافت و وقار باشد. با این حال، پسران او ثابت می کنند که آشوبگرهای بدجنسی هستند. در مواجهه با این چالش، ملکه تصمیم می گیرد پروتکل های سختگیرانه را کنار بگذارد و سفری را آغاز کند تا پسرانش را از طریق آموزش و رشد شخصی به شاهزادگانی شایسته تبدیل کند. او با عزم و پشتکار تلاش می‌کند تا ارزش‌ها و مهارت‌های لازم برای انجام مسئولیت‌های سلطنتی را در پسرانش القا کند و در عین حال از پیچیدگی‌های مادری و زندگی سلطنتی عبور کند.

دانلود سریال The Queens Umbrella 2022 چتر ملکه

  هنوز نظری ثبت نشده است.

  اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

  چرا بعضی فیلم و سریال ها صدا ندارند؟

  از پلیر های قدرتمند و بروز مثل VLC و KMP استفاده نمایید.

  چرا از خارج از کشور نمی‌توانیم دانلود کنیم؟

  برای مسائل کپی رایت دسترسی دانلود از خارج ایران بسته میباشد لذا اگر از ابزار های تغییر IP استفاده میکنید آنرا خاموش کرده و با IP ایران وارد سایت شوید.